Webinář Metrologic Group (ENG)

5-OSÉ TECHNOLOGIE ZLEPŠUJÍ PRODUKTIVITU SOUŘADNICOVÝCH MĚŘICÍCH STROJŮ

Evropský termín                     2.června od 10:30

Severoamerický termín       9.června od 20:00

Společnost Metrologic Group ve spolupráci se společností Renishaw přináší jedinečný a působivý způsob zvyšování produktivity souřadnicového měřicího stroje pomocí 5-osé měřicí technologie – systémy PH20 a REVO® společnosti Renishaw integrované do softwarových řešení Metrolog X4 a Silma X4 společnosti Metrologic Group.

Minimalizujte dynamické chyby a zvyšte produktivitu při ultravysokých rychlostech měření pomocí snadno použitelného softwaru pro obsluhu v kombinaci s 5osou technologií.

Tento webinář je určen pro:

  • Stávající uživatelé softwaru Metrolog od Metrologic Group, kteří chtějí zvýšit produktivitu pomocí 5-osých snímacích systémů Renishaw na svých souřadnicových měřicích strojích.
  • Koncoví uživatelé, kteří hledají lepší funkčnost softwaru se zakoupením nového stroje se snímacími systémy Renishaw REVO nebo PH20.
  • Již vlastníte stroj využívající REVO nebo PH20 a hledáte další možnosti softwaru pro váš souřadnicový měřicí stroj. Naučte se, jakou hodnotu mohou přinést Metrolog X4 a Silma X4 k urychlení výkonu vašeho souřadnicového měřicího stroje. .
  • Zjistěte více o jedinečné spolupráci mezi společnostmi Renishaw a Metrologic Group

Hledáte-li zásadní rozdíl ve zlepšení produktivity vašeho souřadnicového měřicího stroje s vysokorychlostním přesným měřením pětiosou technologií se snadno použitelným softwarem, tento webinář je právě to, co potřebujete! 

Hlavní výhody tohoto webináře:

  • Výhody 5-osých technologií společnosti Renishaw pro dotekové a skenovací snímací hlavy PH20 a REVO.
  • Výhody dostupné pro 5-osé technologie integrací do software Silma X4 pro usnadnění programování a pro provádění měření na stroji pomocí software Metrolog X4 od Metrologic Group.

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte náš tým: info@alwaid.cz 

 

O RENISHAW

Společnost Renishaw je jednou z předních světových společností v oblasti strojírenství a vědeckých technologií s odbornými znalostmi v oblasti přesného měření a zdravotní péče. Společnost dodává produkty a služby používané v aplikacích tak rozmanitých, jako je výroba proudových motorů a větrných turbín, až po stomatologii a mozkovou chirurgii. Renishaw je nejvíce známá díky svým technologiím pro souřadnicové měření a produkty obráběcích strojů.

Skupina Renishaw má v současné době 79 kanceláří v 37 zemích s více než 4 400 zaměstnanci, z nichž více než 2 500 lidí je zaměstnáno ve Velké Británii.
www.renishaw.com

O METROLOGIC GROUP

Metrologic Group je světovým lídrem ve vývoji univerzálních softwarových řešení pro 3D měření a nabízí jedinečný a inovativní přístup k 3D metrologii. Jeho základní software a konkurenční služby umožňují standardizaci měřicích procesů a toku dat ve strojírenských, výrobních a řídicích odděleních v továrnách po celém světě.

Společnost Metrologic Group byla založena v roce 1980 ve Francii, nyní je celosvětovou společností se 6 dceřinými pobočkami a 18 certifikovanými prodejci z více než 35 zemí.
www.metrologicgroup.com

 

Metrolog X4 a Silma X4 s Renishaw REVO

Jste uživatelem software Metrolog X4?

POZNEJTE RENISHAW REVO & PH20

Technologii šetřící čas