Souřadnicové měřicí stroje (CMM – Coordinate Measuring Machines)

COORD3 je globálním dodavatelem souřadnicových měřicích strojů špičkové kvality. S více jak pěti tisíci úspěšně instalovanými stroji ve firmách po celém světě, více než třicetiletou zkušeností a rozsáhlou produktovou řadou nabízející výkonné platformy pro měření od „malých“ portálových strojů až po extra velké sloupové stroje je zákazníky vnímána jako globální lídr v oblasti CMM. Stroje COORD3 jsou úspěšně využívány v automobilovém průmyslu, letectví nebo těžkém strojírenství.

CMM COORD3 BENCHMARK

PORTÁLOVÉ
SOUŘADNICOVÉ
MĚŘICÍ STROJE

Rychlé a přesné měření malých dílů. Portálové CMM COORD3 jsou žádaným měřicím řešením, které vám nabídne jak velmi přesné, tak velmi rychlé měření malých komponentů. Tyto stroje jsou vhodné pro malé i velké výrobní společnosti, které hledají CMM pro přesné a rychlé měření.

SLOUPOVÉ CMM
S HORIZONTÁLNÍMI RAMENY

Snadné měření velkých dílů. CMM COORD3 s horizontálními rameny jsou vyhledávané stroje speciálně navržené pro měření velkých dílů, jako jsou například: přístrojové desky, dveře, skla, nebo karoserie automobilů a autobusů,… Ramena mohou být použita samostatně nebo společně (duplex).

MOSTOVÉ
SOUŘADNICOVÉ
MĚŘICÍ STROJE

Měření extra velkých dílů. CMM COORD3 s mostovou konstrukcí jsou určené pro měření opravdu velkých komponentů. Mostové CMM ideálně využijí společnosti, které potřebují měřit extra velké díly s vysokou přesností, například v oborech automotive, leteckého průmyslu a těžkého strojírenství.