Nové verze V20 software Metrolog X4 a Silma X4 poskytují nové funkce pro zlepšení výkonu, produktivity a interpretace dat.

5osé snímací hlavy Renishaw:

Vzhledem k rostoucí poptávce trhu po tomto typu technologie

Rozšířili jsme možnosti 5osých snímacích hlav Renishaw a přidali jsme do našeho repertoáru sondu Renishaw REVO® Fringe Probe (RFP). Metrolog X4 je nyní jediným softwarem na trhu, který integruje RFP a který také poskytuje podporu pro analýzu výsledného mračna bodů a simulaci, vše v jediném softwaru.

Kromě toho nyní navrhujeme nové metody řízení trajektorií pětiosých snímacích hlav, abychom zajistili konstantní úhel hlavy při měření zakřivených povrchů.  Tyto metody dále zlepšují využitelnost a usnadňují programování.

Tyto integrace posilují naše partnerství se společností Renishaw a zdůrazňují náš závazek k inovacím.

Podpora Catia V6 

Metrolog X4 již dlouho podporuje import Catia V5 (CATPart) a jsme rádi, že nyní můžeme rozšířit import dat pro Catia V6 (3DXML).
Metrolog X4 má nyní stejnou úroveň podpory Catia V6, jakou poskytujeme pro stávající import Catia V5.
Metrolog X4 dekóduje všechny funkce dat formátu Catia V6, CAD geometrie a PMI.

Toto doplnění zajišťuje relevanci Metrologu X4 s novým formátem Catia a zajišťuje bezproblémový přechod pro naše stávající zákazníky.

Vylepšená správa Pracovních Buňek (Workcell)

Uživatelům, kteří spravují více pracovních buněk (Workcell) pro jeden stroj, nabízí naše vylepšená správa Workcell nyní zjednodušený a racionalizovaný přístup k řešení tohoto scénáře. Výsledkem jsou pracovní buňky, které lze snadněji aktualizovat a udržovat. Další výhodou je možnost podstatného 80%-ního snížení objemu ukládaných dat pracovních buněk.

… a to není vše, v prostoru pro zákazníky na vašem účtu na Metrologic Extranet se můžete podívat na všechny nové funkce přidané do této nové verze V20

Díky vaší aktivní maintenance pro SW Metrolog nebo Silma, se přihlaste se a stáhněte si svou verzi na Metrologic Extranet.

Náš tým technické podpory je vám i nadále k dispozici, aby zodpověděl všechny vaše dotazy týkající se této nové verze.

Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu k X4 V20 nebo návrhy
na budoucí vylepšení, kontaktujte nás.