Aby jste mohli i nadále řešit vyvíjející se výzvy 3D metrologie, s potěšením oznamujeme, že Metrologic group vydali nové verze V19 softwerů Metrolog X4 a Silma X4 s novými vylepšeními.

Geometrické tolerance

Vzhledem k tomu, že se průmyslový standard pro geometrické tolerance neustále vyvíjí, Metrologic Group se i nadále snaží vytvářet nejlepší a nejmodernější toleranční systém odpovídající novým standartům. Jsme hrdí na to, že v této verzi  SW Metrolog X4 a Silma X4 můžeme představit nové funkce a vylepšení. Nový toleranční engine nyní nabízí ještě lepší správu PMI a vylepšené vyhodnocování tolerancí.

 

X4 i-Robot s Metronor a API

Metrologic Group s potěšením oznamuje, že rozšířili partnerství se společnostmi Metronor a API a implementovali dvě nová rozhraní, která jsou určena pro automatizované a robotické buňky jejich klientů.
 Závazek Metrologic group nabídnout zákazníkům flexibilitu při výběru z několika řídicích zařízení podle jejich specifických požadavků na kvalitu zůstává nezměněn.
 Tato nová rozhraní jsou nejnovějším doplňkem k poskytování komplexních řešení, která splňují rozmanité potřeby široké klientské základny.

Rozšířená realita – X4 i-Holo v2

Ve společnosti Metrologic Group patří inovace k základním hodnotám a nejnovější verze přístroje X4 i-Holo je toho důkazem. Toto řešení rozšířené reality (AR) je navrženo tak, aby pomáhalo koncovým uživatelům při kontrolním měření a umožňovalo virtuální sdílení výsledků kontroly přímo na skutečném dílu. Na základě zpětné vazby od našich uživatelů jsme postoupili o krok dále a zcela přepracovali architekturu našeho systému X4 i-Holo a uvedli na trh verzi 2. Tato vylepšená architektura usnadňuje našim zákazníkům používání technologie rozšířené reality a uvolňuje plný potenciál jejich kontrolních procesů.

… a na další nové funkce pro verzi V19 se můžete podívat na vašem účtu na Metrologic Extranet.

Díky vaší aktivní maintenance pro SW Metrolog nebo Silma, se přihlaste a stáhněte si novou verzi
na Metrologic Extranet.

Náš tým technické podpory je vám i nadále k dispozici, aby zodpověděl všechny vaše dotazy týkající se této nové verze. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu k X4 V19 nebo návrhy
na budoucí vylepšení, kontaktujte nás.