Vážení přátelé, obchodní partneři, zákazníci,

již za několik málo dní se opět otevřou brány brněnského výstaviště k příležitosti 64. ročníku meznárodního strojírenského veletrhu. Dovolíme si vás tedy touto cestou také pozvat do Brna, aby jste mohli využít této události k osobnímu setkání s naším týmem. Rádi vás přivítáme na naší veletržní expozici, kde budeme mít možnost společně prodiskutovat vaše současné potřeby v oblasti metrologie a představit Vám nejnovější technologie a řešení pro 3D měření.

Náš tým a prezentaci technologií pro 3D měření naleznete na tradičním místě v pavilonu F, letos má náš stánek přiděleno číslo 071.

Rádi vám představíme nové funkce a rozšíření SW Metrolog X4 a SilmaX4 a další možnosti jeho využití například pro modernizaci vašich stávajícíh měřicích strojů pro možnost přechodu na 5-osé snímání s hlavami RENISHAW PH20 nebo REVO:

METROLOG X4 & SILMA X4

Dále se můžete těšit například na tyto exponáty:

Robotickou měřicí buňku – souřadnicový měřicí robot Stäubli TX2 90 / coordinate measure robot (CMR) s novou skenovací hlavou KREON ZEPHYR III 150, nebo inovované měřicí rameno KREON ACE+

Pokud máte zájem o další informace, potřebujete více detailů o naší účasti na veletrhu nebo si chcete domluvit schůzku, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím odkazu níže.

Máte-li zájem o volnou vstupenku, spojte se prosím s našim obchodním zástupcem.

Těšíme se na setkání s Vámi.

S pozdravem,

Tým ALWAID s.r.o.